Holowanie

Administracyjne holowanie aut

Pomoc drogowa Dahlke to firma kompleksowa. Już w dwóch powiatach- starogardzkim i tczewskim realizujemy zlecenia holowań administracyjnych. Odbywają się one na podstawie art. 130a Prawo o Ruchu Drogowym.

Odbiór pojazdów odbywa się na podstawie stosownych imiennych zezwoleń wydanych przez właściwą jednostkę Policji. Upoważnione osoby mogą odbierać auta z następujących parkingów:

  • Parking – Starogard Gdański, ul. Tczewska 20
  • Parking- Pelplin, ul Kosciuszki 57

Parkingi czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00.
Wszelkie wątpliwości związane z odbiorem wyjaśniamy telefonicznie. Wcześniejszy kontakt usprawni wydanie pojazdu. Nasz numer to: 500 624 222

Procesowe holowanie aut

Na terenie powiatu tczewskiego zajmujemy się także procesowym holowaniem aut. Pojazdy odholowane w wymienionym trybie przebywają na naszym parkingu bez możliwości ingerencji w ich zawartość, co skutkuje brakiem możliwości zabrania rzeczy osobistych, bądź elementów wyposażenia. Koszty związane z holowaniem i parkowaniem w trybie procesowym do momentu wydania zezwolenia na odbiór pokrywa Komenda Wojewódzka w Gdańsku. Właściciel reguluje natomiast koszty pobytu auta na parkingu od dnia wydania zezwolenia na jego odbiór.

Dysponujemy profesjonalnymi, pojazdami pomocy drogowej.