Autoholowanie – Gdańsk

Oferujemy auto holowanie na terenie Gdańska i jego okolic, w tym autostrady A1. Dysponujemy profesjonalnymi lawetami. Bez problemu przetransportujemy zarówno samochody osobowe, jak i busy. W zakres naszych usług wchodzi także holowanie samochodów ciężarowych. Działamy przez 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Dojedziemy do Ciebie bez względu na rodzaj awarii czy warunki pogodowe. Możesz na nas liczyć w każdej sytuacji. Zajmiemy się holowaniem pojazdu uszkodzonego w wyniku wypadku, kolizji, jak i niesprawnego samochodu w wyniku wystąpienia usterki. Transport lawetą, na przykład z A1, realizujemy na nasz monitorowany parking lub inne miejsce wskazane przez klienta.

Administracyjne holowanie pojazdów

Zajmujemy się administracyjnym holowaniem 24h na terenie powiatów starogardzkiego i tczewskiego. Działamy na podstawie art. 130a ustawy Prawo o ruchu drogowym. Dotyczy to między innymi pozostawienia pojazdu w miejscu zabronionym, w którym utrudnia normalny ruch czy też kierowania samochodem przez osobę nieposiadającą do tego uprawnień.

Aby odebrać auto, niezbędne jest przedstawienie imiennego zezwolenia wydanego przez właściwą jednostkę Policji. Upoważnione osoby mogą odbierać auta z następujących parkingów:

  • Parking – 83-130 Pelplin, Ropuchy 23
  • Parking – 83-130 Pelplin, ul Kościuszki 57

Parkingi są czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00.

Wszelkie wątpliwości związane z odbiorem wyjaśniamy telefonicznie. Wcześniejszy kontakt usprawni wydanie pojazdu. Nasz numer to: 500 624 222.

Procesowe holowanie samochodów

Na terenie powiatu tczewskiego zajmujemy się także procesowym holowaniem aut. Pojazdy odholowane w wymienionym trybie przebywają na naszym parkingu bez możliwości ingerencji w ich zawartość, co skutkuje brakiem możliwości zabrania rzeczy osobistych lub elementów wyposażenia. Koszty związane z holowaniem i parkowaniem w trybie procesowym do momentu wydania zezwolenia na odbiór pokrywa Komenda Wojewódzka w Gdańsku. Właściciel reguluje natomiast koszty pobytu auta na parkingu od dnia wydania zezwolenia na jego odbiór.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w zakresie autoholowania!