Usługi HDS – Gdańsk

Świadczymy usługi HDS na ternie Gdańska i pobliskich miejscowości. HDS to hydrauliczny dźwig samochodowy. Umożliwia więc zarówno przenoszenie towarów o dużej masie czy niestandardowych wymiarach, jak i ich załadunek, transport oraz późniejszy rozładunek. Łączy w sobie funkcjonalność kilku różnych maszyn, ograniczając tym samym koszty i usprawniając pracę.

Z usług HDS najczęściej korzysta branża budowlana. Duży udźwig oraz duży zasięg pracy żurawi są nieocenione na placu budowy. Pozwalają bezpiecznie i sprawnie przenosić materiały budowlane, kontenery, a nawet niektóre maszyny. Obsługa HDS wymaga odpowiednich uprawnień, doświadczenia i dużej precyzji. Wszyscy nasi pracownicy są przeszkoleni i bez problemu radzą sobie z obsługą dźwigu nawet w trudnych warunkach. Dzięki temu zyskujesz pewność, że Twoje mienie nie ulegnie uszkodzeniu, a zlecenie zostanie wykonane zgodnie z zasadami BHP.

Usługi HDS świadczymy także dla różnego rodzaju magazynów, hurtowni czy firm zajmujących się leśnictwem. Bez względu na to, w jakiej branży działasz, zapraszamy do kontaktu!

Transport HDS

W zakres naszych usług HDS wchodzi nie tylko obsługa dźwigu przy pracach stacjonarnych, ale również przewóz, w tym transport maszyn. Dysponujemy flotą, która umożliwia nam przewiezienie niestandardowych ładunków. Wykonamy zlecenie od początku do końca. Zajmiemy się bezpiecznym załadunkiem, sprawnym transportem oraz rozładunkiem we wskazanym miejscu. Nad przebiegiem całego procesu będą czuwać doświadczeni kierowcy i operatorzy HDS.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług HDS!