Transport maszyn – Gdańsk

Oferujemy transport maszyn na terenie Gdańska oraz jego okolic. Podejmujemy się między innymi przewozu maszyn budowlanych, w tym koparek czy ładowarek. Transportujemy również sprzęty rolnicze, na przykład ciągniki czy kombajny. Przewieziesz z nami też różnego rodzaju maszyny przemysłowe. Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w branży. Zrealizowaliśmy przez ten czas wiele transportów. Dzięki temu dzisiaj podejmujemy się nawet nietypowych zleceń. Bezpiecznie załadujemy maszyny o dużej masie czy specyficznych gabarytach oraz sprawnie przewieziemy je w wyznaczone miejsce, w pełni zgodnie z przepisami.

Dysponujemy odpowiednią flotą, przystosowaną do transportu maszyn, mającą niezbędne certyfikaty. Posiadamy także wciągarki czy HDS, dzięki czemu bez problemu załadujemy dowolny sprzęt. Może zdarzyć się, że ładunek będzie miał zbyt dużą masę czy niestandardowe wymiary, które uniemożliwią jego przewóz standardową naczepą. W takim przypadku oferujemy transport niskopodwoziem.

Zanim przystąpimy do załadunku, dokładnie sprawdzamy wymiary i rzeczywistą wagę danej maszyny. Pozwala nam to na wybór odpowiedniego pojazdu do przewozu, jak i strategiczne zaplanowanie trasy. Umieszczenie sprzętu na naczepie to jednak nie koniec naszej pracy. Każde przewożone przez nas urządzenie jest dokładnie zabezpieczane. Stosowane przez nas mocowania mają homologację, dzięki czemu masz pewność, że są one w pełni bezpieczne i skuteczne. W niektórych przypadkach może zajść konieczność częściowego rozmontowania maszyny, na przykład odłączenia łyżki od koparki.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w zakresie transportu maszyn!